1MORE

1MORE obdržel tři CES ocenění inovací, díky kterým se stal nejvíce ceněnou značkou sluchátek roku!

LAS VEGAS, leden 8, 2018 – CES 2018 jmenoval 1MORE za sluchátka Quad Driver, Triple Driver a za herní sluchátka VR, díky nimž se stal 1MORE nejvíce oceňovanou značkou sluchátek od CTA v roce 2018. Produkty vybrané jako CES Innovation Honorees odrážejí inovativní design a inženýrství v nejmodernějších technologických produktech a službách přicházejících na trh. Hodnotící komise se skládá z nezávislých průmyslových designérů a členů obchodních médií, kteří zde oceňují vynikající design a inženýrství v oblasti špičkových produktů pro spotřební elektroniku ve 28 kategoriích produktů. Tyto tři ocenění činí 1MORE nejvíce oceněnou značkou sluchátek v CES v letošním roce a shoduje se s vyhlášením nových Bluetooth a herních sluchátek pro rok 2018.
 

1MORE, nejuznávanější značka sluchátek na CES

1MORE se dnes stala nejvíce oceněnou značkou sluchátek na CES v rámci události CES Unveiled na Mandalay Bay v Las Vegas. Vlajkové modely sluchátek 1MORE, Triple Driver a Quad Driver, patří mezi nejznámější a nejlépe oceněná sluchátka posledních dvou let. Obě sedí na vrcholové pozici v žebříčku hodnocení spotřebitelských technologií, jako jsou Digital Trends, CNET, Techradar, PC Magazine, Business Insider a nedávno byly Triple Drivers označené firmou Rewieved.com jako "Nejlepší sluchátka, které jsme kdy testovali." Triple a Quad Drivers mají 220 odborných recenzí a mezi dvěma z nich za posledních 18 měsíců je uvedeno, že jsou pravděpodobně nejlepší v jejich třídách. Díky tomuto úspěchu řady Driver Series reaguje 1MORE na spotřebitelské trendy tím, že nabízí nejen vlajkovou loď Quad a Triple Drivers v bezdrátové formě, ale také jejich Dual Driver a iBFree Plus a iBFree 2 Sports.


"Jsme nadšeni získáním ocenění za vynikající design a inženýrství," říká 1MORE CEO Tim Burton."Je báječné být uznávaným za úsilí o to, aby se prémiový zvuk stal cenově dostupným pro každého, a uvidíte, že budeme pokračovat touto cestou vydávání prvotřídních zvukových řešení za dostupné ceny," dodal Burton.

Prestižní ceny CES Innovation Awards jsou sponzorovány Asociací spotřebitelských technologií (CTA), majitelem a producentem CES 2018, globálním místem pro setkávání všech, kteří se prosazují v oblasti spotřebitelských technologií a uznávají úspěchy v oblasti designu a inženýrství výrobků od roku 1976. Vedle obdržení těchto cen společnost 1MORE představuje mnoho nových produktů pro rok 2018, včetně verze Bluetooth s kvalitními sluchátky Triple, Quad a Dual Driver, stejně jako bezdrátové 3D herní náhlavní soupravy a zdokonalená sportovní sluchátka.
 

Hudební sluchátka Spearhead VR značky 1MORE jsou vybavena 50 mm ovladačem "Maglev," který přináší hyper-realistický herní zážitek. Duální mikrofon eliminuje šum z okolí a zvyšuje váš hlas, zatímco vy si vychutnáváte hraní her s fantastickou basovou "rázovou vlnou," 7.1 kanálovým prostorovým zvukem a přizpůsobitelnými LED akcenty v 16 milionech barevných odstínech, a to vše v robustní ergonomické konstrukci z nerezové oceli s pohodlným přizpůsobením velikosti. 1MORE zdvojnásobuje svůj úspěch s VR tím, že uvolňuje 3D zvukovou verzi sluchátek, Spearhead VRX, nastavenou na debut v CES.

Nová sluchátka Spearhead VRX obsahují upgradovanou 7.1-kanálovou zvukovou technologii Waves Nx - virtuální reality. Společnost Waves Audio je předním světovým vývojářem technologií audio DSP a příjemcem technické ceny GRAMMY® za WAVES Nx. 

Waves Nx je průkopnická 3D audio technika, která využívá inteligentní sledovací senzory, profesionální akustickou emulaci a fyzické modelování, které dodávají ultra-expanzivní zvukovou scénu s přesným směrem a ultra realistickým zvukem. VRX bude také přicházet do bezdrátové konfigurace s cílem usnadnit jeho používání na mnoha herních platformách.


O 1MORE

1MORE INC. se specializuje na akustický design a vývoj, inteligentní software a nositelné audio produkty. Výrobky společnosti 1MORE získaly řadu ocenění v oblasti průmyslu a designu včetně prestižních cen CES Innovation Awards a ocenění RedDot, iF a dalších významných ocenění. Společnost 1MORE INC. dodala ve více než 25 zemích světa v posledních čtyřech letech celkem 38 milionů sluchátek a usiluje o to, aby se stala významnou globální zvukovou značkou. Sluchátka 1MORE Triple Driver byly oceněny spotřebitelským tiskem a získaly více než deset ocenění za to, že jsou nejlepší ve své třídě, a v současné době se řadí mezi nejlepší sluchátka na mnoha místech vysoké úrovně. Vítězka Grammy Luca Bignardi a čínská popová hvězda Jay Chou se intenzivně podílejí a investují do poslání 1MORE na vybudování a dodávku kvalitních sluchátek s úžasnou hodnotou.


Vaše okno do světa....