FSP-NET40 univerzal. netbook adaptér

Katalogové číslo: PNA0400232
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH 425 Kč
Cena s DPH 514 Kč
Recyklační poplatek 2 Kč

Kompaktní a přenosný AC adaptér je univerzálním řešením napájení a nabíjení pro široké netbooků. Zdroj je dodáván s 5 různými konektory, které Vám umožní připojit většinu netbooků, které jsou momentálně v prodeji. Napájecí adaptér je snadno přenositelný díky tenkému designu s tloušťkou jen 26 mm.

Maximální výstupní výkon je 40W. Samozřejmostí je u kvalitního zdroje je úplná ochrana obvodů (ochrana před vyšším napětím i proudem, ochrana před zkratem na výstupu, ochrana proti přehřátí, obvod zamezující rušení). Zařízení má napětí na vstupu střídavé napětí 100-240 V, takže adaptér je použitelný po celém světě a navíc splňuje veškeré potřebné certifikace TUV /GS, FCC, CE, CB, UL /cUL ,BSMI , GOST a splňuje CEC Level V certification a Energy Star.

Napájecí adaptér je kompatibilní s většinou netbooků hlavních výrobců (vč. značek HP, CompaQ, Acer, Dell, Samsung, Lenovo, Toshiba, Fujitsu, LG, Samsung, MSI, BenQ, Asus) používajícími napětí na vstupu 18 - 20 V stejnosměrně s max 40W. Zařízení obsahuje také konektor pro netbooky Asus Eee Seashell.


Vaše okno do světa....