1MORE Headphones sluchátka Triple Driver In-Ear Lightning iOS Apple Titanium Hi-res

Zboží v akci
Triple Driver Hi-res sluchátka 1MORE
Katalogové číslo: E1001LTNG-T
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH 1 850 Kč
Cena s DPH 2 239 Kč
Recyklační poplatek 4 Kč
 

DODÁNÍ ZBOŽÍ DO TÝDNE

 

World's First THX® Certified Headphones

1More Triple Driver
Sluchátka 1More Triple Driver předchází průmyslové standardy díky důmyslnému zpracování, jedinečné funkčnosti a inteligetnímu ovládání. Při návrhu sluchátek 1More bylo spolupracováno s mezinárodně uznávaným producentem Luca Bignardi.

Trojité snímače obsahují dvě vyrovnané armatury a oddělený dynamický ovladač, které se starají o minimální zvukové zkreslení. Společně poskytují až intimní zážitek při poslechu hudby s nepřekonatelnou dynamickou silou a jasností. To vytváří prostorný a transparentní pocit, že mezi Vámi a hudbou nic nestojí. Duální armatury mají rozšířený frekvenkční rozsah až 40 000 Hz, a tak reprodukují zvuk ve vysokém rozlišení High-definition audio. Jsou obalené unikátní vložkou, která s odolnými silikonový kryty, které dodávají trvalý výkon a odolnost.


Patentovaná třívrstvá struktura s membránou je vyrobena z leteckého kvalitního kovu, zaručuje výrazně kvalitnější basy a perfektně vyvážené středy. Třívrstvá struktura je obklopena dvěma vnějšími vrstvami PET, pružného polymeru, pro hlubší basy a plnější zvuk.

Tělo sluchátek je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny. Povrch sluchátek 1More Triple Driver jsou pískované s jemnou texturou pro estetickou odolnost vůči otiskům prstů. Elegantní linie je doplněna barevnou škálou v kombinaci černé a zlaté barvy. Inteligentní ovládací Vám pohodlně umožní ovládat prvky hlasitosti, navolit hudbu či přijímat hovory. S kvalitním zabudovaným mikrofonem nemusíte sluchátka sundávat z uší, telefonát tak velmi rychle a pohodlně vyřídíte, okolní jevy např. z ulice jsou potlačeny, protější stranu uslyšíte velmi čistě a zřetelně.

Ear-in triple, špunty do uší mají speciálně upravené šikmé podání, které odpovídá postavení zvukovodu, a tak perfektně padnou a netlačí. Špunty jsou vyrobené ze silikonového materiálu s paměťovou pěnou, díky které ještě snadněji přilnou k Vašemu zvukovodu. Okolní jevy jsou eliminovány a Vy si tak můžete užít naprosto jedinečný zážitek z poslechu.

Vnitřek kabelu je ze smaltované mědi omotaný kevlarovými vlákny, které výrazně zvyšují odolnost a pevnost v tahu. Povrch kabelu z TPE poskytuje jemnost a pohodlí s konečnou pletenou vrstvou z nylonu pro trvalou odolnost a nemožnost spletení sluchátek dohromady.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE


Typ: do uší

Barva: titanium

Délka kabelu: 1,2 m

Konektor: pozlacený

Materiál: měděný drát

Frekvenční rozsah: 20-40,000 Hz

Citlivost: 99 dB

Impedance: 32 ohm

Výkon: 5 mW

Hmotnost: 18 g


Vaše okno do světa....